Usługi
BLOG

Як застосувати поліуретанову ліпнину в інтер'єрі

У давні часи декорувати будинок ліпниною могли дозволити собі виключно багатії. У наш час, завдяки нинішнім матеріалами цей ліпний декор може дозволити собі кожен бажаючий. Декор дверей, стін, стелі та меблів - справа неважка і зовсім не дорого.

У цій статті ми посвятимо вас у світ поліуретанової ліпнини. Ви дізнаєтеся, як правильно використовувати її в інтер'єрі.

Поліуретанова ліпнина, допомагає у створенні ексклюзивного декору і грамотно підкреслить ваш інтер'єр. Завдяки сучасним технологіям сьогодні можливе виготовлення унікальних виробів в невеликій кількості примірників. Саме тому Ви можете отримати неймовірне різноманіття дизайнерського рішення, в якому неодмінно знайдете те, що миле вашому серцю.

У чому ж головні переваги ліпнини з поліуретану? Вона візуально скоректує вашу житлову площу, завдяки чому ви отримати подвійний ефект комфортності. Якщо Вам необхідно візально підняти приміщення, зробити його вище, тоді поліуретанові пілястри, молдинги - незамінний варіант. Досить розмістити їх на стінах у вертикальному положенні.

Хочете чогось новенького та стильного у своїй вітальні, холі, а може і в їдальні? Можливо, Вам сподобається ідея фотогалереї або картинна галерея? Створити її можна за допомогою горизонтальних молдингів повісивши картини (фото) в рамки.

Наступний варіант: горизонтальний поділ стіни, вдаючись до допомоги все того ж молдинга. Ви можете розділити шпалери різного кольору чи фактури, верхня частина стіни - світлі шпалери, нижня частина - темні.

Хочете декорувати міжкімнатні двері, але не знаєте яким чином? Як щодо декоративних поліуретанових виробів? Ви можете задати деякі обриси, на площині дверей за допомогою молдинга або ж створити довільну геометричну фігуру. Думаєте, що молдинг може тільки декорувати? Зовсім ні, ви можете використовувати його як дверну лиштву. Лиштву також можна оздобити фільонкою.

Можливо, старі меблі приїлася, і Ви бажаєте щось поміняти? Переміщення шафи не додає відчуття новизни? Тоді спробуйте використати поліуретановий декор. Тонуйте вироби в колір з меблями або ж радикально протилежний. Можете застосувати декоративні барельєфи, дрібні картуші, фільонки і т. д.

Якщо Ви любите творити і хочете щось зробити своїми руками, в такому випадку спробуйте поекспериментувати з малими ліпними накладками. Наприклад - ви можете змайструвати рами для фотозображень або картин і прикрасити ними стіни.

Отримати стильне дзеркало - неймовірно просто, завдяки тим же «чарівним» молдингам. Вони допоможуть виготовити раму для дзеркала або картини. Колосальний ефект ви отримаєте, якщо один і той же молдинг буде використовуватися і для оформлення стіни і для рами. Цим прийомом ви додасте інтер'єру завершеність і цілісність. І що немало важливо: ви заощадите на цьому, так як дзеркало без рами з оформленням молдінга - дешевше, ніж послуги багетних майстерень.

Не хвилюйтеся за складність в роботі при обрамленні, з поліуретановим декором майструвати надзвичайно легко. Прикрасити дзеркало або картину молдингом не представляє особливих труднощів.

Ліпнина з поліуретану - особливості

Декорувати поліуретанову ліпнину легко, точно так само монтувати і фарбувати. Поліуретанова ліпнина дуже схожа на гіпсову.

І наостанок розглянемо всі її плюси: висока ступінь деталізації, гладка поверхня, можливість створення виробів під замовлення (на базі скульптурної моделі). Адже це важливі моменти, особливо в тому випадку якщо ви хочете отримати неповторний декор будинку або квартири.

Twój komentarz
captcha
Wysłać