Witraże

Мистецтво вітража у вашому домі: магія візерунків у стилі Тіффані

Мистецтво вітража безсмертне. Тонка робота майстрів минулого вражає уяву. Сучасні творці пропонують не менш виразні рішення, які зроблять ваш інтер'єр воістину прекрасним. Вигадливий, замислуватий візерунок полотна з різноколірних стекол створює контрастні світлові вібрації і перетворює будинок в храм естетики і тонкого мистецтва.

Вітражі в інтер'єрі - це модний тренд і, разом з тим, можливість підкреслити індивідуальність у внутрішньому оформленні котеджу, квартири або розважального закладу.

Прикладів застосування техніки вітражів в сучасних інтер'єрах існує безліч: від стельових вітражів до окремих елементів декору в конструкції меблів.

Одним з ефектних рішень із застосуванням візерунків з різнокольорового скла є вітражі на стелі. Це, дійсно, щось нове і вражаюче. Орнаменти, що переливаються, немов переносять вас у театр світла і тіней. На таку стелю хочеться милуватися годинами. Даний елемент декору розширює межі уявлень про сучасні декоративні матеріали. Виявляється, це не тільки багаторівневі стелі з підсвіткою, але й живе мистецтво ручної роботи.

Декорування стельових конструкцій за допомогою вітражів стало можливим, завдяки використанню полегшеного скла і сучасної техніки виготовлення вітражів. Замість стандартного силікатного скла, застосовують акрилове, а звичайну техніку із застосуванням спаяних свинцевих рамок витіснили вітражі Тіффані.

Вітражі Тіффані - це нововведення, яке в 19 столітті привніс в роботу майстрів по роботі зі склом американський художник і дизайнер Луїс Комфорт Тіффані. Його роботи зі скла в стилі модерн не тільки вразили сучасників яскравістю фарб і тонкістю деталей, але й визначили стиль вітражу сьогодні.

Подібно художнику, Тіффані «малював» реалістичні картини з найдрібнішими деталями. Тільки замість фарб було скло сотень різних відтінків і фактур. Зі скла майстер вирізав необхідні фрагменти і вкладав їх в гнучкі мідні смужки, які потім спаювалися за допомогою олова.

Заміна важких каркасів зі свинцю на більш легкі та гнучкі мідні пластини дозволяє створювати зі скла справжні шедеври, адже ширина контурів скляних фрагментів не перевищує 1-2 мм. Місця спайки гнучких мідних пластин найчастіше декоруються чорною або мідною патиною. Вся композиція цілком укладається в надійну раму.

Якщо раніше вітражі в дверях і вікнах можна було зустріти тільки в стінах храмів і церков, тепер ця розкіш може бути ексклюзивним елементом декору вашого будинку.

Сьогодні художні вітражі з геометричними або рослинними орнаментами - це витончені деталі інтер'єру у стилі: класика, модерн, бароко, рококо, неоготика і навіть хай-тек. Це можуть бути люстри химерних форм і забарвлень, реалістичні художні панно, яскраві вставки в міжкімнатні перегородки і двері, візерункові вікна, які вражають уяву.

Що найцікавіше, конструкції з вітражів відмінно проявляють себе в умовах підвищеної вологості і високих температур - їх можна без побоювань застосовувати в якості декору ванних кімнат і для виготовлення абажурів.

Художні можливості безмежні. Визначити, як найкращим чином підкреслити індивідуальність вашого будинку за допомогою вітражів Тіффані, допоможуть фахівці творчої майстерні «Скульптор». Ми підбираємо відповідні по стилю і палітрі орнаменти і створюємо яскраві завершені інтер’єрі композиції.

Twój komentarz
captcha
Wysłać