Prace artystyczne

Художні роботи в інтер'єрі як продовження внутрішнього «Я»

Краса буває химерною і витонченою, розкішною і запобігливою, бодрящою та інтригуючою, надихаючою і вражаючою.

У дизайні інтер'єрів майстри цитаделі творчості «Скульптор» реалізують масштабні задуми за допомогою малих і великих елементів декору. Вся принадність у тому, що будь-який такий елемент не залишає ні тіні сумніву в тому, що ваш інтер'єр унікальний.

Художні роботи майстрів включають розмаїття форм і матеріалів: ексклюзивні вироби зі скла, антична скульптура, художні дзеркала, вітражі з авторськими орнаментами, іконопис, рельєфні зображення на стінах і стелях, розпис стін у вітальнях і дитячих кімнатах, незвичайні світильники, інтер'єрні стилізації із застосуванням полотен знаменитих художників.

Суть дизайну приміщень полягає в тому, щоб передавати ідеї. Це можуть бути ідеї часів минулих, якщо ви тяжієте до традицій минулого і захоплюєтеся інтер'єрами в стилях ампір, бароко, рококо, готика і класика. Це можуть бути ідеї функціональності, якщо віддаєте перевагу інтер'єрам в стилі хай-тек і мінімалізм. Або вкрай несподіваний мікс в дусі еклектики із застосуванням окремих яскравих акцентів, наприклад, в стилі етно.

Що найцікавіше, в сучасній творчості і дизайні інтер'єрів немає правил і обмежень. Свобода вибору породжує масу цікавих ідей і проектів.

Наведемо кілька прикладів для ілюстрації художніх робіт майстрів.

На сьогоднішній день досить популярний дизайн інтер'єрів, що ввібрав традиції і елементи національної культури різних країн. Такі інтер'єри часто є частиною маркетингової концепції ресторанів китайської, японської або в'єтнамської кухні. А в приватних будинках є відображенням індивідуального підходу до декору інтер'єрів. Звичайно ж, це доречно, якщо ви, наприклад, вивчаєте японську культуру або просто насолоджуєтеся японським мінімалізмом як стилем.

Для ілюстрації ідей японської культури в одному з проектів художники творчої майстерні «Скульптор» нанесли на стіну барельєф з журавлями. Журавель - традиційний символ японської культури, який символізує довголіття і процвітання. Витончена краса цього птаха застосовується в якості елементів декору японських будинків, зображується на японських марках і емблемах. Чарівний і зворушливий рельєф кольору слонової кістки став лейтмотивом в японському інтер'єрі.

Для відтворення інтер'єрів у стилі вигадливого рококо і владного ампіру застосовуються виразні, часто вагові за своїм обсягом, деталі декору. Наприклад, фрески, укладені в рами з позолотою або срібленням.

В основі готичних і неоготичних інтер'єрах лежать принципи піднесення, загостреності, легкості. Ковані світильники, зроблені за індивідуальними ескізами, вітражі з химерними орнаментами або ж фрагментарний розпис стін допомагають розставити правильні акценти і створити потрібну атмосферу.

Щоб інтер'єр став продовженням вашого внутрішнього «Я», потрібна додаткова підтримка з боку художників. Їх виняткові ідеї, а найголовніше, уявлення про те, як втілити ці ідеї в життя, творять інтер'єрні дива.

Twój komentarz
captcha
Wysłać