Dekoracje architektoniczne

Будинки, що оповідають історію життя

Архітектурний декор вчора - це барельєфи, ліпнина, колони, балюстради і карнизи. Можливо, Ви здивуєтеся, але архітектурний декор сьогодні - це все ті ж барельєфи, ліпнина, колони і карнизи, але в поєднанні з сучасними технологіями і матеріалами. Будинки, що оповідають історію життя. Мабуть, так можна інтерпретувати архітектуру будівель з елементами внутрішнього і зовнішнього декору сьогодні.

Розкіш не можна  заховати за стінами часу, розкіш повинна сяяти величчю і радувати погляд. Незважаючи на те, що останнім часом особливою популярністю користуються стиль мінімалізм і хай-тек, класика, неоготика і арт-деко також вимагають відповідної огранки. Шанувальники класики і стилізованих інтер'єрів почерпнуть ковток свіжого повітря в творчій майстерні «Скульптор». Ми запропонуємо вам все розмаїття технік і прийомів декору.

В арсеналі майстерні усі 25 архітектурних стилів, починаючи від грецької античності і закінчуючи різними стилізаціями.

У роботах використовуються не тільки сучасні матеріали, які дозволяють швидко і якісно створювати цілі архітектурні композиції, але і традиційні гіпс та кераміка.

Успішно реалізовані проекти свідчать про те, що неординарний декор фасадів - це серйозна робота, яка вимагає, з одного боку, виняткового художнього смаку, з іншого боку, ретельного проектування фасадів, педантичних розрахунків та підбору відповідних по експлуатаційних характеристиках матеріалів.

В залежності від побажань і бачення клієнта, реалізуються проекти різної складності і вартості. Наприклад, рельєфний декор з бетону, покритий декоративною штукатуркою для фасадів, є практичним аналогом гіпсової ліпнині. За допомогою таких елементів фасадів можна реалізувати ефектні проекти з облаштуванням карнизів, обрамлень дверей і вікон, вибудовуванням колонад. Даний матеріал відмінно проявляє себе в монтажі та експлуатації, і аж ніяк не поступається по деталізації найдрібніших деталей рельєфу. Здатність точно передавати повторювані елементи декору фасадів, прийнятна ціна і швидкий монтаж забезпечили цьому матеріалу велику популярність серед архітекторів і замовників.

Якщо типові елементи фасаду з пінопласту мають стандартні форми, то для створення ексклюзивної архітектури фасаду - авторської скульптури, барельєфів, гіпсової ліпнини, фризів, художнього розпису - застосовується виключно індивідуальний підхід. Така робота цінується набагато вище, оскільки це живе мистецтво.

Романтичні балкони з балюстрадами, барельєфи з історичними сюжетами, стилізовані орнаменти і розпис, ліпнина для фасадів, балкони з різьбленими деталями надають архітектурі будинків своєрідний характер. Яким він буде, вирішувати вам.

Архітектори творчої майстерні «Скульптор» подбають про те, щоб декоративний фасад відповідав вашим уявленням і усім вимогам якісного монтажу.

Подібно до того, як муза надихає митця на створення шедеврів, робота архітектора наповнює внутрішні і зовнішні оздоблення будинків новим сенсом.

Twój komentarz
captcha
Wysłać