Figury ogrodowe

 

 

Садові фігурки - прикраса ландшафтного дизайну

Садово-паркова скульптура як напрямок у мистецтві завжди приваблювала скульпторів і художників своєю пластичністю, здатністю гармонійно вписуватися в навколишнє середовище. У громадських парках, які "охороняють" статуї могутніх левів, створюють дитячі майданчики з безліччю яскравих фігур у вигляді веселих казкових персонажів, зводять красиві скульптури. Сьогодні цей напрямок викликає жвавий інтерес і у садівників, власників приватних будинків з присадибними ділянками.

Кожна господиня, напевно піклується про те, щоб її будинок вирізнявся гостинністю, а сад виглядав вражаючим, особливим, підкреслював її смаки і відповідав сучасним тенденціям в ландшафтному дизайні.
Птахи і тварини для пейзажного стилю, забавні гномики уздовж стежки "на удачу", равлики в альпінарії або чаплі з жабами, які "поселилися" біля водойми, - така садова анімація буде радувати не тільки вас і ваших дітей, але і кожного, хто ненароком загляне у цей казковий сад.
Вподобавши своє місце на ділянці, стильна скульптура додасть вашому саду особливу чарівність. Садові фігури допоможуть зробити кожен куточок більш затишним, живим і яскравим. Садова скульптура розкриє свої властивості і природну красу тільки в тому випадку, якщо правильно обраний матеріал для її виготовлення. Скульптура для саду підбирається з урахуванням розмірів ділянки. Вибираючи фігури для саду, головне - мати почуття міри і художнього стилю. Беручи до уваги всі вимоги до дизайну садового ландшафту, можна створювати оригінальні композиції з фігур казкових персонажів, поєднуючи їх з зеленими рослинами.
Людина завжди прагне до того, щоб оточувати себе гарними речами, створювати навколо себе комфорт і затишок. Вам у цьому допоможуть неординарні ідеї, професіоналізм і працьовитість наших майстрів, які зроблять ваш сад унікальним, фантастичним. У творчій майстерні "Скульптор" для вас виготовлять довговічні ефектні фігурки з урахуванням сучасних тенденцій і ваших побажань.

Komentarze: 2
dodaj komentarz
 • 1
  юлия
  14.06.2013 22:06
  добрый день а как можно увидеть цены ?
  odtworzyć
 • 2
  admin
  14.06.2013 22:47
  К сожалению раздел с товарами еще не наполнен. Пишите на почту, обязательно ответим, или звоните 0504380538
  odtworzyć
Twój komentarz
captcha
Wysłać