Fontanny

Ви коли-небудь кидали у фонтан монетку "на щастя" або в надії повернутися ще раз на це місце? Згадайте про свої відчуття у ту мить. Погодьтеся, природна енергія води заряджає позитивом. Іскристий потік викликає хвилю емоцій і магнітом притягує удачу. До місць з фонтанами хочеться повертатися знову і знову. Не спроста фонтани вважаються талісманами успішності, процвітання в бізнесі. Як показує статистика, заклади, на території яких споруджено фонтан, - більш успішні та більш прибуткові.

Архітектурний ансамбль торгово-розважального центру, розкішного готелю, ресторану, клубу чи заміського будинку вважається гармонійним і завершеним завдяки наявності фонтану. Водний каскад у поєднанні з нерухомістю каменів прикрашає ландшафт, оживляє територію.

І не залежно від того, де саме встановлений фонтан - всередині будівлі або на ділянці прилеглої території, - він надає закладові особливого статусу і часто стає улюбленим місцем для відпочинку. Розроблений зі смаком стильний дизайн фонтанної споруди може стати родзинкою садиби і свідчити про достаток господаря. А фонтан у зоні відпочинку або на міській площі створює святковий настрій, викликає захоплення. Навколо нього кипить життя.

Захоплює і різноманіття фонтанів, які ми сьогодні можемо спроектувати і встановити за бажанням замовника. Декоративний фонтан, садовий фонтан - у залежності від призначення фонтану і його місця розташування розробляється відповідний архітектурний стиль об'єкта. Ви можете обрати класичний стиль фонтану, бароко чи рококо.

Вишуканість форми, оригінальність орнаментів водного малюнка завдяки програмованим форсункам - цікаві дизайнерські та інженерні рішення в проектуванні фонтанів принесуть «свіжий струмінь» в атмосферу вашого будинку або рекреаційного комплексу.

Замовте фонтан у творчій майстерні «Скульптор» - запросіть у свій світ фонтан оригінальних ідей, фонтан бурхливих емоцій.

Twój komentarz
captcha
Wysłać